Kim jesteśmy

Jako firma szkoleniowa

  • Biznes Edukator jest firmą szkoleniowo-doradczą działającą na rynku od 1999 roku.
  • Jesteśmy członkiem – założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, laureatem Certyfikatu Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości i Firmy Szkoleniowej 2013.
  • Posiadamy uprawnienia do posługiwania się certyfikatem STANDARD USŁUGI SZKOLENIOWEJ nadawany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych (zbiór zasad realizacji szkoleń mających na celu utrzymanie ich wysokiej jakości).
  • Otrzymaliśmy Tytuł Gepard Biznesu 2014, według wzrostu wartości rynkowej edukacji, co oznacza, że nasza Firma Szkoleniowa znalazła się grupie najdynamiczniejszych przedsiębiorstw w Polsce.

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Bogate doświadczenie w organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych

W trakcie ponad 15 letniej działalności Firma Szkoleniowa Biznes Edukator zrealizowała szkolenia dla ponad 25 tyś. pracowników i menedżerów przedsiębiorstw i  urzędów w całym kraju. Zobacz przykładowe referencje ze szkoleń zrealizowanych przez naszą firmę szkoleniową.

Szeroki zakres usług szkoleniowo-doradczych

W bogatej ofercie usług naszej firmy szkoleniowej znajdziesz szkolenia dedykowane, otwarte,  indywidualne, coachingi,  AC/DC, doradztwo, gry szkoleniowe  oraz imprezy integracyjne. W ramach współpracy z naszą firmą szkoleniową zapewniamy kompleksową obsługę wydarzenia.

Bogata baza szkoleń

Oferta naszej firmy szkoleniowej obejmuje szkolenia aż z 14 obszarów tematycznych. Zobacz jakie tematy możemy zrealizować zarówno w formie otwartej jak i dedykowanej dla konkretnych firm i organizacji.

Zespół ekspertów w naszej firmie szkoleniowej

Zespół naszej firmy szkoleniowej liczy ponad 40 trenerów, coachów i konsultantów. Decydując się na szkolenie w naszej firmie szkoleniowej możesz mieć pewność, że poprowadzi je trener z bogatym doświadczeniem biznesowym i  szkoleniowym z danego obszaru. Więcej o zespole trenerów naszej firmy szkoleniowej.

Badanie potrzeb przed szkoleniem

Wszystkie szkolenia otwarte i zamknięte w naszej firmie szkoleniowej poprzedzone są dokładnym zbadaniem potrzeb uczestników. Pozwala to na dopasowanie stosowanych ćwiczeń do specyfiki pracy i oczekiwań uczestników, do trudności z jakimi się spotykają i celów jakie sobie wytyczają. Dzięki temu szkolenia stają się niezwykle praktyczne i w związku z tym bardziej efektywne.

Unikalne materiały szkoleniowe

Wszystkie materiały szkoleniowe w naszej firmie szkoleniowej tworzymy na potrzeby konkretnego szkolenia po wnikliwym badaniu potrzeb uczestników. Tym samym po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma praktyczny podręcznik zawierający solidą wiedzę merytoryczną przekazywaną w trakcie szkolenia. Na specjalne życzenie uczestników materiały w formie pdf wysyłamy na tydzień przed szkoleniem.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na drukach MEN!

Uczestnictwo w każdym naszym szkoleniu potwierdzone jest Certyfikatem Ukończenia Szkolenia. Dodatkowo aby jeszcze bardziej podkreślić rangę uzyskanych kwalifikacji jako jedna z nielicznych firm szkoleniowych na rynku jesteśmy upoważnieni do wystawiania  zaświadczenia na Druku MEN.

Wsparcie po-szkoleniowe w naszej FIRMIE SZKOLENIOWEJ

Aby wzmocnić efekt z realizacji szkoleń proponujemy dodatkowe wsparcie w postaci skutecznych narzędzi po-szkoleniowych, które ułatwią przejście przez etap zmiany i pozwolą osiągnąć zaplanowane zamierzenia. Tym samym w naszej firmie szkoleniowej istnieje możliwość wyboru szeregu praktycznych narzędzi po szkoleniu w postaci: zeszytów ćwiczeń, planu indywidualnej pracy, coachingu telefonicznego, zadań „domowych”, raportów indywidualnych i nagrań.

Własne Centrum Szkoleniowe naszej FIRMY SZKOLENIOWEJ

W naszym Centrum Szkoleniowym w dogodnej lokalizacji w Warszawie mamy do dyspozycji 5 profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowych. Tym samym decydując się na nasze szkolenie możesz mieć zapewnioną kompleksową i profesjonalną organizację całego przedsięwzięcia. Przygotujemy salę zgodnie z jej przeznaczeniem, zapewnimy niezbędny sprzęt i wyposażenie, zajmiemy się również cateringiem i wszystkim tym czego potrzebujesz żeby Twoje szkolenie odniosło zamierzone cele.

ofirmie_01

 

ofirmie_03

 

ofirmie_05

ofirmie_07

ofirmie_09

ofirmie_11

ofirmie_13

ofirmie_02

ofirmie_04

ofirmie_06

ofirmie_08

ofirmie_10

ofirmie_12

ofirmie_14

 

 

 

 

Poligony szkoleniowe – nowa generacja szkoleń

 

Działalność FIRMY SZKOLENIOWEJ BIZNES EDUKATOR nastawiona jest na rozwijanie potencjału pracowników naszych Klientów – kształtujemy odpowiednie nastawienie, poszerzamy wiedzę oraz doskonalimy umiejętności pracowników tak, aby zwiększyć skuteczność ich działań!

Jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą szkoleniową?
Masz pytania?
Wyślij maila na adres:
szkolenia@biznesedukator.pl
lub zadzwoń pod numer: 22 228 21 54