Kategorie Szkolenia rozwojowe – otwarte

Jeśli chcesz uwolnić się od takich ograniczeń jak stres, negatywne emocje, destrukcyjne przekonania na swój temat, poprawić relacje ze sobą i z otoczeniem by w efekcie lepiej ZARZĄDZAĆ SOBĄ to zapraszam Cię na to szkolenie. Dzięki temu zwiększysz swoją pewność siebie, będziesz działał skuteczniej z większą energią i zadowoleniem. Szkolenie zawiera istotne dla naszego rozwoju zagadnienia, które pomogą Ci wiele rzeczy zrozumieć oraz skuteczniej działać. Jest jednocześnie wstępem do szkolenia AKCELERATOR ROZWOJU (24-26.11.17). Biorąc udział w tym krótkim szkoleniu będziesz mógł podjąć świadomą decyzje o kontynuacji swojej przygody z rozwojem i z innymi szkoleniami.      

Dlaczego warto wybrać właśnie to szkolenie?

Nie wyrabiasz się na czas ze wszystkimi zadaniami w pracy? Stresujesz się, że nie zdążysz, wiele spraw zaprząta Twój umysł jednocześnie? Na szkoleniu z zarządzania czsem nauczysz się efektywnie organizować swój czas pracy: planować pracę, ustalać priorytety, radzić sobie wobec natłoku obowiązków.
"Błędy to WIELKIE chwile!"
Dawid Neenan
Szkolenie prezentacje w formie poligonu prezentacyjnego to nowa generacja szkoleń. Znacznie bardziej efektywna od typowych szkoleń warsztatowych. Najważniejsze cechy tego innowacyjnego rozwiązania to zorientowanie nie na wiedzę ale na rozwijanie umiejętności poprzez praktyczne i intensywne działania treningowe. Wszystkie ćwiczone aktywności mają na celu eliminowanie barier i trudności oraz rozwijanie umiejętności prezentacyjnych w efekcie czego doskonalimy skuteczność prowadzenia prezentacji handlowych, wystąpień publicznych na konferencjach, podczas spotkań wewnętrznych, czy spotkań z kontrahentami.

Jakie korzyści możesz odnieść z udziału w szkoleniu zarządzanie stresem?

Stres wywołuje każda zmiana w otoczeniu, pozytywna lub negatywna, która oceniana jest przez nas jako obciążająca lub przekraczająca nasze możliwości. Podczas dwudniowego szkolenia dowiesz się, jaka jest istota stresu, jego źródła a także w jaki sposób radzić sobie ze stresem w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki zastosowaniu różnorodnych form pracy na szkoleniu, staje się ono niezwykle praktyczne i w związku z tym bardziej efektywne.

Dlaczego warto wybrać właśnie to szkolenie?

Badania prowadzone przez Politechnikę w Darmstadcie dotyczące śledzenia losów jej absolwentów na przestrzeni dziesięcioleci, jednoznacznie wykazały, że to właściwy styl i dobre maniery stanowią klucz do sukcesu. Coraz więcej firm oczekuje od swoich pracowników znajomości zasad dotyczących odpowiedniego wyglądu i zachowania. Pracownicy pewni siebie z nienagannymi manierami są niewątpliwie bardzo potrzebni w celu nawiązywania długofalowych relacji handlowych .

Dzięki naszemu szkoleniu Savoir-vivre i elegancja w biznesie dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o zachowaniu zasad wpływających na wizerunek Twój oraz Twojej firmy.

Dlaczego to szkolenie?

Stres wywołuje każda zmiana w otoczeniu, pozytywna lub negatywna, która oceniana jest przez nas jako obciążająca lub przekraczająca nasze możliwości. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zarządzać emocjami, jaka jest istota stresu, jego źródła, a także w jaki sposób radzić sobie ze stresem w codziennych sytuacjach- zawodowych i prywatnych. Dzięki zastosowaniu różnorodnych form pracy na szkoleniu, staje się ono niezwykle praktyczne i w związku z tym bardziej efektywne.

Dlaczego to szkolenie?

Występ przed publicznością to zjawisko żywe, emocjonujące i dla wielu stresujące. Jak zbudować korzystny wizerunek, zaprezentować się jako osoba kompetentna, rozbudzić ciekawość widza, poprowadzić spotkanie w sposób oryginalny i skuteczny – i jeszcze czerpać z tego przyjemność? Czy można się tego nauczyć? Przekonaj się na naszym szkoleniu z profesjonalnych prezentacji i wystąpień publicznych.

Dlaczego to szkolenie?

W każdym z nas drzemie potencjał, z którego nie zdajemy sobie sprawy lub, z którego nie wiemy jak korzystać. Dlaczego tak jest? Ponieważ wiążę się to z niskim poziomem samoświadomości i nie posiadaniem odpowiednich umiejętności. Na szkoleniu odkrywanie i kształtowanie własnego potencjału przekażemy Ci wszelkie informacje niezbędne do tego, abyś określił w sobie "to coś", a później umiał "to" rozwijać. Zdobędziesz także umiejętności potrzebne do tego abyś umiał wykorzystywać swój potencjał w życiu codziennym i zawodowym.

Dlaczego to szkolenie?

Komunikacja interpersonalna to proces przekazu informacji, który ma bezpośredni wpływ na wszelkie nasze działania. Od sposobu naszego komunikowania się zależy to, jak postrzegamy i rozumiemy innych oraz jak sami jesteśmy przez innych widziani i rozumiani - ma ona kluczowy wpływ na nasze sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Choć niektórzy maja większe, a niektórzy mniejsze zdolności komunikacyjne, to jest to rzecz, której może nauczyć się każdy. Na szkoleniu dowiesz się, jak to zrobić.

Dlaczego to szkolenie?

Emocje i stres są zasobem, który możesz świadomie używać tak, by wspierał Cię w realizacji celów. Jeżeli czujesz, że przez większość czasu coś tłumisz w sobie, zżera Cię stres, nieśmiałość, lub wybuchasz złością, mamy dla Ciebie dobre wiadomości - możesz nauczyć się rozpoznawać swoje emocje i wyrażać je na bieżąco tak, by budowały relacje, nawet jeśli Twoje uczucia są trudne i silne.

Dlaczego to szkolenie?

Każdy z nas kieruje się w życiu prywatnym pewnymi zasadami. To nic innego jak zasady etyki. Nie inaczej powinno być w życiu zawodowym, a to ze względu na obiektywne korzyści płynące z etycznego postępowania. Na szkoleniu Etyka w biznesie dowiesz się, że biznes może być etyczny a zarazem opłacalny oraz rozwiniesz w sobie umiejętności odnoszenia zasad moralnych do praktyki.

Jakie korzyści odniesiesz z udziału w szkoleniu z budowania asertywnej postawy?

Asertywność to podstawowa cecha niezbędna zarówno w pracy z innymi ludźmi, jak i w życiu osobistym. Pozwala ona na budowanie wewnętrznej pewności siebie, autorytetu w oczach innych ludzi, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami występującymi w pracy, a tym samym może prostą drogą prowadzić Cię do awansu!