Kategorie Szkolenia z prezentacji – zamknięte

"Błędy to WIELKIE chwile!"
Dawid Neenan
POLIGON PREZENTACYJNY to nowa generacja szkoleń, znacznie bardziej efektywna od typowych szkoleń warsztatowych. Najważniejsze cechy tego innowacyjnego rozwiązania to zorientowanie nie na wiedzę ale na rozwijanie umiejętności poprzez praktyczne i intensywne działania treningowe. Wszystkie ćwiczone aktywności mają na celu eliminowanie barier i trudności oraz rozwijanie umiejętności prezentacyjnych w efekcie czego doskonalimy skuteczność prowadzenia prezentacji handlowych, wystąpień publicznych na konferencjach, podczas spotkań wewnętrznych, czy spotkań z kontrahentami.

Dlaczego to szkolenie?

Czy Twoja praca wymaga publicznego przedstawiania wyników swoich działań, prezentowania raportów czy ofert współpracownikom, klientom lub przełożonym? Stajesz czasem przed zespołem i masz za zadanie przedstawić najnowsze dane? Jeżeli tak, to to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Dlaczego to szkolenie?

Czy Twoja praca wymaga publicznego przedstawiania wyników swoich działań, prezentowania raportów czy ofert współpracownikom, klientom lub przełożonym? Stajesz czasem przed zespołem i masz za zadanie przedstawić najnowsze dane? Jeżeli tak, to to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie. Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się przygotowywać i prowadzić prezentację tak, aby była ona profesjonalna, ciekawa, wzbudzała zainteresowanie i na długo zapadał w pamięć słuchaczy.