Opinie ze szkoleń rozwojowych

Opinie

 • „Skuteczność warsztatu będę w stanie ocenić najlepiej w praktyce, ale już dziś wychodzę z dużo większą pewnością swoich możliwości, potencjału i świadomością, także z solidnym zbiorem narzędzi do pracy nad sobą i warsztatem. Poza tym, zarówno samo szkolenie, jego forma, jak i trener- REWELACJA! Będą polecać to szkolenie każdemu”.
  Katarzyna, Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.
  Szkolenie Prezentacje w formie Poligonu Prezentacyjnego
 • "Podobała mi się forma prowadzenia szkolenia, która zmusza do konfrontacji z samym sobą. Praktyczne zajęcia są zdecydowanie skuteczniejsze w przyswojeniu wiedzy aniżeli prezentacja czy wykład. Kompendium, które otrzymaliśmy w trakcie zajęć będzie na pewno pomocne w samodzielnych ćwiczeniach".
  Dagmara, Alphabet Polska Fleet Management
 • "Bardzo dobre szkolenie. Zindywidualizowane podejście i miła atmosfera".
  Dagmara, Alphabet Polska Fleet Management
 • Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu z zarządzania stresem. Dowiedziałam się wielu nowych, ciekawych i przydatnych (zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym) rzeczy na temat radzenia sobie ze stresem w różnych sytuacjach. Najważniejsze było praktyczne podejście - mieliśmy wiele ćwiczeń, które od razu pozwalały na redukowanie stresu i możliwość zastosowania ich w codziennych sytuacjach.
  Krystyna Kawka - Pricewaterhouse Coopers
  Szkolenie Zarządzanie stresem