Szkolenie z zakresu Emocji w negocjacjach

wotkservice_emocje_w_negocjacjach_21-22.11.2002-page-001Dużym atutem prowadzonych zajęćbyło ciekawe i urozmaicone podejście do tematu szkolenia.

Work Service

Szkolenie negocjacyjne

sgh-referencjePodziękowania dla Pana Piotra Kądzielskiego za przeprowadzenie szkolenia w ramach Konferencji Negocjator 2004.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Szkolenie Motywacja w sprzedaży i skuteczne negocjacje

murator_sprzedaz_i_negocjacje_5-6.05.2005-page-001Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą Biznes Edukator. Polecamy jąkażdej firmie, której zależy na podnoszeniu umiejętności pracowników.

Wydawnictwo MURATOR

Szkolenie Budowanie własnej skuteczności w negocjacjach

mmsource-referencjePodsumowując dotychczasową współpracę rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako zaangażowanych profesjonalistów oraz godnych zaufania partnerów, którzy nie boją się niestandardowych wyzwań.

MSOURCE Medical Development

Cykl szkoleń Negocjacje handlowe

teltechSzkolenia były przeprowadzone ciekawie, w sposób angażujący uczestników.

Ascen

Szkolenie Negocjacje ceny

thyssenkrupp_energostal_negocjacje_ceny_2007-page-001Biorąc pod uwagę oceny osób uczestniczących w szkoleniu oraz własne spostrzeżenia szczerze polecam wszystkim Firmę Victoria Traning, jako wykonawcę efektywnych szkoleń sprzedażowych a Piotra Kądzielskiego jako trenera o bardzo wysokich kwalifikacjach.

ThyssenKrupp Energostal

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Rekomenduję firmę jako rzetelnego, elastycznego i zaangażowanego partnera szkoleniowego.

HP - Hewlett Packard

Projekt trzech szkoleń pt. Skuteczna sprzedaż i profesjonalny trener

bank_polskiej_spoldzielczosci_skuteczna_sprzedaz_i_profesjonalny_trener_12.2007-03.2008-page-001Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Bank Polskiej Spółdzielczości

Cykl szkoleń

mvv-eps-referencjeMiło nam zakomunikować, że firma Biznes Edukator sp. z o.o przeprowadziła dla nas szkolenie z negocjacji, prezentacji i komunikacji. Wszystkie spotkały się z naszym uznaniem dzięki wysokiej praktyczności i dopasowaniu do naszych potrzeb.

MVV EPS Polska

Cykl szkoleń

mvv-eps-referencjePolecamy firmę Biznes Edukator sp. z o.o wszystkim zainteresowanym, jako solidnego i profesjonalnego partnera.

MVV EPS Polska

Cykl szkoleń połączony ze spotkaniami coachingowymi

eps-referencjeByły prowadzone w atrakcyjnej formie, dynamiczne i co najważniejsze skuteczne.

EPS Polska

Cykl szkoleń

benefit-systems-referencjeNiniejszym potwierdzam przeprowadzenie przed firmę Biznes Edukator sp. z o.o. projektu szkoleniowego dla pracowników naszego Działu Handlowego.

Benefit Systems SA

Szkolenie negocjacyjne

zak-referencjePotwierdzam, że firma Biznes Edukator SP. z o.o. w dniach 26-28.04.2010 przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenie warsztatowe oraz dwa treningi symulacyjne…

ZAK Spółka Akcyjna

Szkolenie Negocjacje w procesie windykacji

pgms-belchatow-referencjeZdobyta wiedza na szkoleniu oraz cenne wskazówki i dobre rady, pomogą naszym pracownikom skutecznie realizować zadania związane z procesem windykacji, obsługą klienta oraz rozwiązaniem konfliktów.

Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie

Cykl szkoleń

deloitte

Potwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w dniach 23-24.05.2012 r., przeprowadziła dwudniowe szkolenie z tematu „Negocjacje” dla pracowników firmy Delloite Advistory Sp. z o.o., w prawidłowy i należyty sposób.

Deloitte

Cykl szkoleń

deloitte

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Deloitte

Cykl szkoleń

polonusSzkolenia prowadzone były profesjonalnie i z zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Polnus

Szkolenie negocjacyjne

polonusPotwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w terminie 11-12.01.2012, przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenia warsztatowe…

Polnus

Szkolenie negocjacyjne

polonusPotwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w terminie 28.01.2012, przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenia warsztatowe…

Polnus

Cykl szkoleń

polonusChcemy podkreślić wysoką jakość i atrakcyjność prowadzonych szkoleń, fachowośc trenerów oraz przydatność praktyczną prezentowanych ćwiczeń.

Polnus

Szkolenie Skuteczne negocjacje w biznesie

teltechSzkolenie zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem i każdy jego etap był bardzo interesujący.

TP TELTECH

Cykl Poligonów Negocjacyjnych Skuteczne Negocjacje

ref-erbrudWyżej wymienione szkolenia prowadził Pan Piotr Kądzielski-Zysk, szkolenia zostały przeprowadzone w należyty i prawidłowy sposób.

ERBRUD

Projekt szkoleniowo-doradczy

supravis2Zaangażowanie, zrozumienie potrzeb klienta, dopasowanie programu do problematyki firmy i rynku uważam za jak najbardziej wartościowe biznesowo dla rozwoju naszej Spółki.

Supravis Group S.A.

Cykl szkoleń Skuteczne negocjacje zakupowe

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Firma sprostała wyzwaniu –duża otwartość, elastyczność oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły odpowiedzieć na potrzeby zespołu kupieckiego.

Tesco Polska Sp. z o.o. - 2015 rok

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.