wotkservice_emocje_w_negocjacjach_21-22.11.2002-page-001Dużym atutem prowadzonych zajęćbyło ciekawe i urozmaicone podejście do tematu szkolenia.

Work Service

Szkolenie z zakresu Emocji w negocjacjach - 2003

sgh-referencjePodziękowania dla Pana Piotra Kądzielskiego za przeprowadzenie szkolenia w ramach Konferencji Negocjator 2004.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Szkolenie negocjacyjne - 2004

murator_sprzedaz_i_negocjacje_5-6.05.2005-page-001Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą Biznes Edukator. Polecamy jąkażdej firmie, której zależy na podnoszeniu umiejętności pracowników.

Wydawnictwo MURATOR

Szkolenie Motywacja w sprzedaży i skuteczne negocjacje - 2005

mmsource-referencjePodsumowując dotychczasową współpracę rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako zaangażowanych profesjonalistów oraz godnych zaufania partnerów, którzy nie boją się niestandardowych wyzwań.

MSOURCE Medical Development

Szkolenie Budowanie własnej skuteczności w negocjacjach - 2006

teltechSzkolenia były przeprowadzone ciekawie, w sposób angażujący uczestników.

Ascen

Cykl szkoleń Negocjacje handlowe - 2006

thyssenkrupp_energostal_negocjacje_ceny_2007-page-001Biorąc pod uwagę oceny osób uczestniczących w szkoleniu oraz własne spostrzeżenia szczerze polecam wszystkim Firmę Victoria Traning, jako wykonawcę efektywnych szkoleń sprzedażowych a Piotra Kądzielskiego jako trenera o bardzo wysokich kwalifikacjach.

ThyssenKrupp Energostal

Szkolenie Negocjacje ceny - 2007

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Rekomenduję firmę jako rzetelnego, elastycznego i zaangażowanego partnera szkoleniowego.

HP - Hewlett Packard

Cykl szkoleń - 2008

bank_polskiej_spoldzielczosci_skuteczna_sprzedaz_i_profesjonalny_trener_12.2007-03.2008-page-001Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Bank Polskiej Spółdzielczości

Projekt trzech szkoleń pt. Skuteczna sprzedaż i profesjonalny trener - 2008

mvv-eps-referencjeMiło nam zakomunikować, że firma Biznes Edukator sp. z o.o przeprowadziła dla nas szkolenie z negocjacji, prezentacji i komunikacji. Wszystkie spotkały się z naszym uznaniem dzięki wysokiej praktyczności i dopasowaniu do naszych potrzeb.

MVV EPS Polska

Cykl szkoleń - 2009

mvv-eps-referencjePolecamy firmę Biznes Edukator sp. z o.o wszystkim zainteresowanym, jako solidnego i profesjonalnego partnera.

MVV EPS Polska

Cykl szkoleń - 2009

eps-referencjeByły prowadzone w atrakcyjnej formie, dynamiczne i co najważniejsze skuteczne.

EPS Polska

Cykl szkoleń połączony ze spotkaniami coachingowymi - 2009

benefit-systems-referencjeNiniejszym potwierdzam przeprowadzenie przed firmę Biznes Edukator sp. z o.o. projektu szkoleniowego dla pracowników naszego Działu Handlowego.

Benefit Systems SA

Cykl szkoleń - 2010

zak-referencjePotwierdzam, że firma Biznes Edukator SP. z o.o. w dniach 26-28.04.2010 przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenie warsztatowe oraz dwa treningi symulacyjne…

ZAK Spółka Akcyjna

Szkolenie negocjacyjne - 2010

pgms-belchatow-referencjeZdobyta wiedza na szkoleniu oraz cenne wskazówki i dobre rady, pomogą naszym pracownikom skutecznie realizować zadania związane z procesem windykacji, obsługą klienta oraz rozwiązaniem konfliktów.

Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie

Szkolenie Negocjacje w procesie windykacji - 2011

deloitte

Potwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w dniach 23-24.05.2012 r., przeprowadziła dwudniowe szkolenie z tematu „Negocjacje” dla pracowników firmy Delloite Advistory Sp. z o.o., w prawidłowy i należyty sposób.

Deloitte

Cykl szkoleń - 2012

deloitte

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Deloitte

Cykl szkoleń - 2012

polonusSzkolenia prowadzone były profesjonalnie i z zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Polnus

Cykl szkoleń - 2012

polonusPotwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w terminie 11-12.01.2012, przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenia warsztatowe…

Polnus

Szkolenie negocjacyjne - 2012

polonusPotwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. w terminie 28.01.2012, przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenia warsztatowe…

Polnus

Szkolenie negocjacyjne - 2012

polonusChcemy podkreślić wysoką jakość i atrakcyjność prowadzonych szkoleń, fachowośc trenerów oraz przydatność praktyczną prezentowanych ćwiczeń.

Polnus

Cykl szkoleń - 2012

teltechSzkolenie zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem i każdy jego etap był bardzo interesujący.

TP TELTECH

Szkolenie Skuteczne negocjacje w biznesie

ref-erbrudWyżej wymienione szkolenia prowadził Pan Piotr Kądzielski-Zysk, szkolenia zostały przeprowadzone w należyty i prawidłowy sposób.

ERBRUD

Cykl Poligonów Negocjacyjnych Skuteczne Negocjacje - 2013

supravis2Zaangażowanie, zrozumienie potrzeb klienta, dopasowanie programu do problematyki firmy i rynku uważam za jak najbardziej wartościowe biznesowo dla rozwoju naszej Spółki.

Supravis Group S.A.

Projekt szkoleniowo-doradczy - 2013

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Firma sprostała wyzwaniu –duża otwartość, elastyczność oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły odpowiedzieć na potrzeby zespołu kupieckiego.

Tesco Polska Sp. z o.o. - 2015 rok

Cykl szkoleń Skuteczne negocjacje zakupowe - 2015